Prenájom rohoží do vstupov bytových domov

Vážený zástupca vlastníkov bytov, správca SBD Trenčín v spolupráci so spoločnosťou LINDSTRÖM preveruje záujem o službu - prenájom rohoží do vstupov bytových domov. Na začiatku je možné si otestovať službu bezplatne (v texte nižšie).

Čistiace rohože pre spoločné priestory v bytovom dome.

Vyberte si veľkosť rohože, farbu. Štandardné rohože ponúkame v 5 základných veľkostiach: 85 x 75 cm, 85 x 150 cm, 85 x 300 cm, 115 x 200 cm, 150 x 300 cm a 5 základných farbách: čierna, modrá, sivá, hnedá a červená.

Zamyslite sa nad tým, koľko ľudí po rohoži denne prejde a aká by teda bola potrebná frekvencia výmeny tak, aby rohož bola vždy čistá.

Frekvenciu výmeny rohože možno zmeniť podľa ročného obdobia. Na jeseň, v zime a na jar, kedy panuje sychravé a mokré počasie, je samozrejme lepšie meniť čistiacu rohož častejšie (napr. 1x za 14 dní) a v lete, keď je počasie priaznivejšie, stačí meniť rohož iba 1x za mesiac.

Ak chcete návštevníkom vášho bytového domu zdôrazniť, kde sa nachádza, je možné čistiacu rohož opatriť aj adresou vášho vchodu. Je to jednoduché a dizajnovo zaujímavé riešenie. Vhodné najmä v prípade, ak má Váš vchod špecifický rozmer a vyžaduje si rohož "na mieru". Taktiež pomôže znížiť riziko krádeže rohože - teda majetku, ktorý je niekoho a zároveň všetkých. Do svojho vchodu si nikto rohož s inou adresou určite neodnesie.

Doprajte si príjemný pocit čistoty pri každom návrate domov a zbavte sa zbytočného stresu z upratovania.

Viac informácií na: http://bit.ly/2LgBJHO

V PRÍPADE ZÁUJMU O 14 DŇOVÝ BEZPLATNÝ TEST PRE VÁŠ BYTOVÝ DOM NAVŠTÍVTE NÁŠ WEB A VYPLŇTE FORMULÁR, ALEBO KONTAKTUJTE PRIAMO NÁŠHO OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU.

Kontakt: Stanislav Gavač, tel.: +421 905 209 238, mail: stanislav.gavac@lindstromgroup.com