Dezinfekčný náter spol. nebytových priestorov proti vírusom a baktériám

Spoločnosť ECH Services s.r.o. ponúka možnosť aplikácie dezinfekčných hygienických náterov proti vírusom a baktériám do spoločných nebytových priestorov.

Najlepšou ochranou proti vírusom a baktériám je odolný hygienický podklad.

Hygienické nátery sú vykonávané vo vnútorných priestoroch. Náter Slovenského výrobcu je špeciálne vyvinutý pre vysoko odolnú povrchovú úpravu, farebné riešenie plôch a spĺňa najvyššie estetické i hygienické štandardy. Profesionálna antiseptická farba na steny, kde dochádza ku kontaktu osôb s povrchom alebo je plánovaná pravidelná dezinfekcia stien:

  • náter ničí 99,99% baktérií (JIS Z2801) a vírusov, vrátane koronavírusu COVID-19
  • trvale rezistentný proti plesni (EN 15457)
  • odolný voči bežným dezinfekčným prostriedkom (EN 13529)
  • vhodný pre priamy styk so suchými potravinami
  • spĺňa požiadavky Ministerstva zdravotníctva SR a ČR pre hladké a ľahko umývateľné nátery stien
  • certifikovaný pre zdravotnícke, farmaceutické, potravinárske a veterinárne prevádzky, vývarovne a priestory so zvýšenou relatívnou vlhkosťou

Ak nemáte záujem o náter, k dispozícii je aj plošná dezinfekcia ako vnútorných tak aj vonkajších priestorov, výrobných a priemyselných podnikov, firiem, štátnych úradov, obecných a mestských úradov, škôl, bytových domov a spoločenstiev, lokálna alebo celoplošná dezinfekcia prostredníctvom širokospektrálnej dezinfekcie, ktorá ničí vírusy, baktérie a plesne.

V prípade záujmu o uvedené služby prosím volajte na tel. č.: 0908 071 707 alebo píšte na: info@ech.sk